SUPERPUCHAR!!! Początek nowego sezonu w EXTRALIGA.pl

Mimo, że w sumie nie powinniśmy zagrać wg przepisów w tym meczu, to jednak podjęliśmy rękawice i zagramy. Drużyna Stalexu (finalisty Pucharu) wycofała się z rozgrywek, dlatego to nas poproszono o zastępstwo.

To będzie inny mecz niż ten z końca poprzedniego sezonu. My mieliśmy być silniejsi, ale poczynania naszego menadżera nie za bardzo przyniosły efekty. Dodatkowo odeszło dwóch zawodników do innego zespołu - Werba i Bartek do BEDS.pl, jak i wyjazd za pracą Marcina spowodowały że skład się uszczuplił. Czy coś jeszcze wykombinuje nasz menadżer okaże się tuż przed meczem.

Tak więc wszystkich zapraszamy w NIEDZIELE o 19:00 na Orlika przy Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Węgierskiej na bydgoskich Wyżynach. Poniżej również zaproszenie ze strony organizatora.

Tak to widzą organizatorzy:     OPIS

Dla przypomnienia emocji z końca sezonu zapraszamy na skrót meczu: