WAKACYJNE GRANIE nad MORZEM!!! RED BOX SUMMER CUP!!!

Na zaproszenie zaprzyjaźnionej ligi RED BOX SOCCER, pojechaliśmy na letni turniej do Gdańska - Oruni.

Filmik z turnieju:

FOTORELACJA tutaj:      FOTO

Plany na ten wyjazd były proste - jedziemy ze starym trzonem zespołu. Tak, więc wybraliśmy się takimi zawodnikami jak:

Szafa, Trzaszka, Kończyk, Heniu, Turek, Gruszek.

Do tego dobraliśmy młode wilki: Nóżka, Franz, Fronsek, Darek, Zientek.

Dodatkowo, ze względów jak zawsze wypadek losowy tuż przed turniejem, dokooptowaliśmy dwóch kolegów Franza z Działdowa koło Gdańska: Liska i Krystiana.

Sam turniej odbył się na bardzo fajnym boisku ze sztuczną trawą w Gdańsku - Orunia. TO było takie boisko na jakim codzienne gramy. W turnieju wystąpiły 14 ekipy podzielone na dwie grupy siedmiozespołowo. Nas los przydzielił do grupy B z następującymi zespołami:

FREESTYLE Team Gdańsk

BEDS.pl Bydgoszcz

LOKOMOTIV Klukowo

PROMotor Gdańsk

TELMAX Sztum

PIELLE Poznań

Później okazało się że to grupa śmierci, z późniejszym triumfatorem PIELLE Poznań, oraz dobrze znanym nam z Bydgoszczy BEDS.pl, reszta drużyn zupełnie nie znana ale bardzo ciekawa i ciężko się z nimi grało.

Przegraliśmy tylko jeden mecz z LOKOMOTIV Klukowo, był to nas najsłabszy mecz w tym turnieju. Dwa zremisowaliśmy po 0:0 z ze zwycięzcą turnieju PIELLE Poznań oraz z najsłabsza ekipą grupy PROMotor Gdańsk. Za to pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala BEDS.pl 1:0. Poniżej wyniki naszej Grupy i tabela:

Freestyle Team – Beds.pl 0:0

PROMotor - TelMax 0:3

Pielle – SPX FT-MDD 0:0

Freestyle Team - Lokomotiv 1:0

PROMotor – Pielle 0:4

TelMax – SPX FT-MDD 1:2

Bramki: Darek DĄBROWSKI i Bartek TURSKI; asysty: Daniel Szafraniec x2.

Beds.pl – PROMotor 2:0

Lokomotiv - TelMax 3:0

SPX FT-MDD – PROMotor 0:0

Freestyle Team – TelMax 1:0

Beds.pl – Pielle 2:1

Lokomotiv - SPX FT-MDD 2:1

Bramka: Mikołaj LASKOWSKI; asysta: Daniel Szafraniec.

Freestyle Team - PROMotor 0:0

Beds.pl – SPX FT-MDD 0:1

Bramka: Bartek TURSKI; asysta: Mikołaj Laskowski.

Lokomotiv – Pielle 1:3

PROMotor – Lokomotiv 0:4

Pielle – Freestyle Team 4:0

TelMax - Beds.pl 1:3

SPX FT-MDD – Freestyle Team 3:0

Bramki: Grzegorz TRZASKOWSKI, Darek DĄBROWSKI, Bartek TURSKI; asysty: Mikołaj Laskowski, Daniel Szafraniec, Grzegorz Trzaskowski.

Lokomotiv – Beds.pl 0:4

TelMax – Pielle 1:4

TABELA: GRUPA - B

1. Beds.pl 13 11-3

2. Piele 13 8-3

3. SPX FT - MDD 11 7-4

4. Lokomotiv Klukowo 9 10-9

5. Freestyle Team 8 2-7

6. TelMax 3 6-13

7. PROMotor 2 0-13

Według drabinki trafiliśmy na zawsze groźną drużynę z Poznania FERREX, ale zanim zagraliśmy byłą przerwa na konkurs rzutów karnych. W konkursie wzięło udział trzech naszych zawodników: Gruszek, Franz i Lisek. Dwóch ostatnich doszło do finałowej serii, pierwszy jak zawsze odpadł szybciutko.

Ostatecznie okazało się, że wygrał te rzuty karne gościnnie grający u nas Sebastian LISOCKI. Na łamach strony raz jeszcze chcieliśmy pogratulować sukcesu i podziękować za grę w naszym zespole jak i jemu a także koledze Krystianowi.

Tak jak pisaliśmy wcześnie w ćwierćfinale trafiliśmy na zespół z Poznania FERREX. Sam mecz wyglądał tak jakbyśmy mieli wszystko pod kontrolą, szybko zdobyta bramka przez Turka miała dać nam pewność siebie i swobodę gry. Tak niestety się nie stało i chwila nieuwagi i w ciągu zaledwie 1 minuty tracimy dwie bramki, musimy gonić. Z tej gonitwy nic nie wyszło i odpadamy. Taki jest sport, graliśmy dobrze ale zabrakło tego co najważniejsze w futbolu czyli bramek (skuteczności).

Ogólnie musimy uznać ten turniej za dobrą lekcję i fajną zabawę. Na pewno jeśli będą częściej organizować takie turnieje będziemy w nich uczestniczyć.

Poniżej linki do relacji z turnieju jak i ich fotorelacji:

OPIS TURNIEJU      +      FOTORELACJA