2 kolejka - mecz z beniaminkiem REDCOON.pl!!!

Już w najbliższą niedziele czeka nas drugi mecz nowego sezonu w EXTRALIGA.pl A.

Tym razem los przydzielił nam beniaminka REDCOON.pl. Chłopacy awansowali po barażu, jest dobra solidna drużyna która może napsuć krwi każdemu. Teraz jeszcze wzmocniona Łukaszem ZELMĄ i Tomkiem BRUSKIM, co na pewno jest na plus. Musimy uważać i zagrać swoje mimo tak dużej liczby kontuzjowanych zawodników.

Poniżej krótka zapowiedź organizatora:

"Pierwsza kolejka szczęśliwa dla SPX-MDD, zespół Marcina Gruszczyńskiego pomimo licznych kontuzji i zmian osobowych w zespole pokonał Fit-Max, który do wygodnych rywali nie należy. Drużyna redcoonu w pierwszej kolejce przegrala z Masarnią, choć ich styl gry pozwala nam wierzyć, że beniaminek posiada boiskowe argumenty i nie boi się rywalizacji z wyżej rozstawionymi rywalami. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym młoda ekipa Czerwonych zapewne będzie chciała postraszyć faworyta i zdobyć pierwsze punkty w lidze A."